inici . inicio

   desc_símbolo youtube ok.png    desc_logo twiter.jpg  desc_fb_logo.png
 

Plantilla

 

Assessor econòmic:

 VACANT

 

Assessor jurídic:

Juan Francisco Servera Villena
jfservera@ces.caib.es
971-17.76.14

Cap d'Estudis:

Anna Grau Casajust
agrau@ces.caib.es
971-17.71.99 ext. 67027

 

 

Documentalista, Resp. comunicació:

Lourdes Calero Martínez 
mlcalero@ces.caib.es
971-17.71.99 ext. 77630

Cap de Secció d'UGE (Unitat de Gestió Econòmica):

Salvador Clari Enguix  
sclari@ces.caib.es
971-17.71.99 ext. 67585

 

Cap de Negociat I:

M. Inmaculada Alcover Moreno  
mialcover@ces.caib.es
971-17.71.99 ext. 77618

 

Secretari Personal:

Javier Olivares Castillo 
jolivares@ces.caib.es
971-17.71.99

Becària. Assistència a la cap d'estudis:

Bethany Anne Ratcliffe
baratcliffe@ces.caib.es
971-17.71.99 ext. 69827